Listă elevi participanţi

anul de concurs
clasa
judeţul
nume şi prenume
limba de susţinere a probei

Total elevi participanţi - 188
Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Judeţ

Unitate de învăţământ

Profesor îndrumător

Profesor cerc

Proba
în limba
151 CRUCERU IRINA ANDREEA 11 ARGEŞ COLEGIUL NAŢIONAL "ZINCA GOLESCU" PITEŞTI POPESCU ZOE română
152 DIACONU CRISTIANA 11 IAŞI COLEGIUL NAŢIONAL "EMIL RACOVIŢĂ", IAŞI MIRON CRISTINEL română
153 DOBRESCU M.ADRIAN 11 GORJ COLEGIUL NAŢIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU NEAMŢU GHEORGHE NEAMŢU GHEORGHE română
154 DOBRINOIU MONICA 11 MUNICIPIUL BUCUREŞTI COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ "TUDOR VIANU" BUCUREŞTI STOICA IOANA STOICA IOANA română
155 DOLINEANU MIRCEA 11 BACĂU COLEGIUL NAŢIONAL "GHEORGHE VRÂNCEANU" BACĂU CURBĂT FLORIN română
156 DUMITRIU IOVĂNESCU C. ALEXANDRA DARIA 11 HUNEDOARA COLEGIUL NAŢIONAL "IANCU DE HUNEDOARA" HUNEDOARA LAZĂR DANIEL LAZĂR DANIEL română
157 GAVRA VLAD 11 BIHOR COLEGIUL NAŢIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA CUCER VALENTIN CUCER VALENTIN română
158 GRIGUȚA ANDREEA DENISA 11 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI DAVIDESCU DELIA DAVIDESCU DELIA română
159 LUNGU VALENTINIAN MIHAI 11 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI DAVIDESCU DELIA DAVIDESCU DELIA română
160 MANOLESCU STEFAN 11 BRAŞOV COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" BRAŞOV TĂNĂSESCU CARMEN TĂNĂSESCU CARMEN română
161 MOISI TEOFANA-IONELA 11 SĂLAJ COLEGIUL NAŢIONAL "SIMION BĂRNUŢIU" ŞIMLEU SILVANIEI BUTUȘINĂ FLORIN FALUVEGI ERVIN română
162 NEACŞU RĂZVAN 11 BRĂILA COLEGIUL NAŢIONAL "NICOLAE BĂLCESCU" BRĂILA ARICI LIVIU - română
163 OPREA S. MARIA ANTONIA 11 MUREŞ COLEGIUL NAŢIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TÂRGU MUREŞ CODĂU CRISTINEL română
164 PALANICI V. BOGDAN 11 VASLUI LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI IGNAT CĂTĂLIN română
165 PÎRLEA M. CĂTĂLIN ALEXANDRU 11 OLT LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALŞ ANGHEL MARIAN VIOREL ANGHEL MARIAN VIOREL SI TĂNASIE MARCEL română

© 2017 EVRIKA. Toate drepturile rezervate.