Listă elevi participanţi

anul de concurs
clasa
judeţul
nume şi prenume
limba de susţinere a probei

Total elevi participanţi - 188
Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Judeţ

Unitate de învăţământ

Profesor îndrumător

Profesor cerc

Proba
în limba
16 MOCIOI TUDOR GABRIEL 7 MUNICIPIUL BUCUREŞTI COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ "TUDOR VIANU" BUCUREŞTI STOICA IOANA STOICA IOANA română
17 MOGODEANU CLAUDIU 7 BRĂILA COLEGIUL NAŢIONAL "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA GHEORGHIU MANUELA română
18 NEDELCU A. ALEXANDRU 7 GORJ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "C-TIN. SAVOIU" TG-JIU VOICULESCU SIMONA VOICULESCU SIMONA română
19 PĂTRAŞCI IOANA ALEXANDRA 7 ARGEŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN PITEŞTI NECUŢĂ EMIL română
20 PÎRLEA M. ELIZA NATALIA 7 OLT LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALŞ ANGHEL MARIAN VIOREL ANGHEL MARIAN VIOREL SI TĂNASIE MARCEL română
21 POP ALEX NICOLAE 7 SĂLAJ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE LAZĂR" ZALĂU TĂRȚAN MARCELA BUTUȘINĂ FLORIN română
22 PRETORIAN G. RĂZVAN ANDREI 7 TIMIŞ LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" MUN. TIMIŞOARA VALENTINA UDRESCU română
23 PROCOPIE URBAN R.I. ANDA 7 HUNEDOARA COLEGIUL NAŢIONAL "DECEBAL" DEVA STĂNCULESCU ANA STĂNCULESCU ANA română
24 RACOŢI B. STELIAN 7 MUREŞ COLEGIUL NAŢIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TÂRGU MUREŞ POP MONICA română
25 SAVIN EVA MARIA 7 MUNICIPIUL BUCUREŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 97 BUCUREŞTI NICOLAE GABRIELA română
26 STELEA KARINA - SÂNZIANA 7 CONSTANŢA COLEGIUL NAŢIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN" CONSTANŢA DOGĂRESCU ADINA - CARMEN DOGĂRESCU ADINA - CARMEN română
27 ŞTEFAN O.E. DARIUS 7 BOTOŞANI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SPIRU HARET" DOROHOI MORARIU LUMINIȚA MORARIU LUMINIȚA română
28 TOADER MIHAI CRISTIAN 7 BACĂU COLEGIUL NAŢIONAL "DIMITRIE CANTEMIR" ONEŞTI BASOC LENUȚA română
29 TRAN BACH V. NGUYEN 7 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI PANAIT CONSTANTA PANAIT CONSTANTA română
30 TRIFAN S. ROBERT GABRIEL 7 VASLUI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ŞTEFAN CEL MARE", MUN. VASLUI BĂDĂRĂU ELENA română

© 2017 EVRIKA. Toate drepturile rezervate.