Listă elevi participanţi

anul de concurs
clasa
judeţul
nume şi prenume
limba de susţinere a probei

Total elevi participanţi - 163
Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Judeţ

Unitate de învăţământ

Profesor îndrumător

Profesor cerc

Proba
în limba
16 IZVORAN A. OLTEAN ȘTEFAN PETRU 7 BISTRIŢA-NĂSĂUD ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" NĂSĂUD GREABU MARIA GREABU MARIA română
17 LAZĂR O. MARIA ALEXANDRA 7 IALOMIŢA LICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" SLOBOZIA ANDREI FLORINA română
18 LUNGU E.THEA IOANA 7 DÂMBOVIŢA COLEGIUL NAŢIONAL "IENĂCHIŢĂ VĂCĂRESCU" TÂRGOVIŞTE BADIU DORU CATALIN ANTONESCU CARMEN română
19 MITITELU SABINA 7 GALAŢI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29, LOCALITATEA GALAŢI POPA LUCIA română
20 MOMOIU ALEXANDRU 7 GALAŢI COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALAŢI CARAGEA CĂTALINA română
21 MONDESCU A.I. MIRUNA ANDREEA 7 DOLJ COLEGIUL NAŢIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA VLĂDUȚOIU FLEUR română
22 MURARIU R RUSALIN COSMIN 7 TIMIŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 "TAKE IONESCU" MUN. TIMIŞOARA BERBECEL VIOREL BERBECEL VIOREL română
23 POPA B MIHAI RAZVAN 7 PRAHOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "HENRI MATHIAS BERTHELOT", MUNICIPIUL PLOIEŞTI DOROFTEI FLOARE DOROFTEI FLOARE română
24 POPA ROBERT ANDREI 7 IAŞI COLEGIUL NAŢIONAL, IAŞI OUATU ANDU română
25 SÂRBU G. LAURA MARIA 7 SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE BRUMBOIU MARIANA BRUMBOIU MARIANA română
26 TITIANU M. MIHAI CEZAR 7 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI ERNIYAZOV NAZAR ERNIYAZOV NAZAR română
27 TOMA N. CRISTIAN IONUŢ 7 VASLUI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN PARFENE", MUN. VASLUI NANE DANIELA CRIZANTEMA română
28 ÚJFALVI A. LORÁND ATTILA 7 MUREŞ LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "II. RÁKOCZI FERENC" PISAK-LUKÁTS KATALIN maghiară
29 APOSTOL ALEXANDRU 8 NEAMŢ COLEGIU NAŢIONAL "PETRU RAREŞ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ SECARĂ CRISTINEL română
30 BÎRSAN D. ALEXANDRU CRISTIAN 8 GALAŢI COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALAŢI CARAGEA CĂTALINA română

© 2018 EVRIKA. Toate drepturile rezervate.