Listă elevi participanţi

anul de concurs
clasa
judeţul
nume şi prenume
limba de susţinere a probei

Total elevi participanţi - 163
Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Judeţ

Unitate de învăţământ

Profesor îndrumător

Profesor cerc

Proba
în limba
91 CIOCOIU G. DIANA - IULIA 10 TELEORMAN COLEGIUL NAŢIONAL "AL.I. CUZA" ALEXANDRIA MARIN STELIAN MARIN STELIAN română
92 CONSTANTINESCU D. ANDREI ALEXANDRU 10 DÂMBOVIŢA COLEGIUL NAŢIONAL "IENĂCHIŢĂ VĂCĂRESCU" TÂRGOVIŞTE TRANDAFIR CARMEN POPESCU MARCELA română
93 CONSTANTINESCU MĂLINA ELENA 10 IAŞI COLEGIUL NAŢIONAL, IAŞI OUATU ANDU română
94 COTÎRLAN B.F. CLAUDIU 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI IONESCU RODICA IONESCU RODICA română
95 GHIȚA D. ANTONIA-ALMA 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI IONESCU RODICA IONESCU RODICA română
96 GRIGORAȘ MARIUS 10 BRĂILA COLEGIUL NAŢIONAL "NICOLAE BĂLCESCU" BRĂILA PROF. română
97 HERZAL E.V. RADU 10 MARAMUREŞ COLEGIUL NAŢIONAL "GHEORGHE ŞINCAI" BAIA MARE LICI MARINA LICI MARINA română
98 ILEȘ L. IOAN RAREȘ 10 SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE RAȚIU CAMELIA MARCIUC GHEORGHE română
99 IONESCU M. MIRCEA - MIHAIL 10 IALOMIŢA COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA BĂDELE NELA română
100 IVASCIUC IANCU TEODOR 10 SUCEAVA COLEGIUL NAŢIONAL "ŞTEFAN CEL MARE" SUCEAVA AMORĂRIŢEI CARMEN AMORĂRIŢEI CARMEN română
101 LEONI CESAR EMANUELE 10 DOLJ COLEGIUL NAŢIONAL "FRAŢII BUZEŞTI" CRAIOVA MARIN ȘERBAN română
102 MĂRUNȚIȘ ANDREI 10 BUZĂU COLEGIUL NAŢIONAL "B. P. HAŞDEU" MUNICIPIUL BUZĂU MARIANA RODICA DRAGOMIR română
103 MIHOREANU C.G. COSMINA 10 BOTOŞANI COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOŞANI BĂLĂUCĂ MARIA CRISTINA BĂLĂUCĂ MARIA CRISTINA română
104 MIOC T.C. ROXANA-MARIA 10 OLT COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU" SLATINA COMBEI DUMITRU - română
105 MOCIOI TUDOR GABRIEL 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ "TUDOR VIANU" BUCUREŞTI STOICA IOANA RADU OCTAVIAN română

© 2018 EVRIKA. Toate drepturile rezervate.