Listă elevi participanţi

anul de concurs
clasa
judeţul
nume şi prenume
limba de susţinere a probei

Total elevi participanţi - 188
Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Judeţ

Unitate de învăţământ

Profesor îndrumător

Profesor cerc

Proba
în limba
106 CLICINSCHI ANDREI 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ "TUDOR VIANU" BUCUREŞTI DOBRESCU CORINA română
107 COJOCARU C. ADRIAN COSMIN 10 GORJ COLEGIUL NAŢIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU DĂNĂU RODICA MARIA DĂNĂU RODICA MARIA română
108 CONSTANTINESCU TEODORA MARIA 10 DÂMBOVIŢA COLEGIUL NAŢIONAL "IENĂCHIŢĂ VĂCĂRESCU" TÂRGOVIŞTE POPESCU MARCELA POPESCU MARCELA română
109 CONSTANTINOV MIHAI 10 BIHOR COLEGIUL NAŢIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA CURTA LUCIA CURTA LUCIA română
110 DINU ADRIAN CRISTIAN 10 BRĂILA COLEGIUL NAŢIONAL "NICOLAE BĂLCESCU" BRĂILA STROE AURELIA română
111 DINU DĂNUŢ VALENTIN 10 BRĂILA COLEGIUL NAŢIONAL "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA GHEORGHIU MANUELA română
112 DODOIU D. TUDOR 10 VRANCEA COLEGIUL NAŢIONAL "AL. I. CUZA" FOCŞANI POLL EMILIA română
113 DOSAN V. VASILE LAURENȚIU 10 HUNEDOARA COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI EMINESCU" PETROŞANI LĂPĂDUȘ ADRIANA LĂPĂDUȘ ADRIANA română
114 DRAGHIA A. ROXANA 10 TIMIŞ COLEGIUL NAŢIONAL "CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA" MUN. TIMIŞOARA DR. SANDU GOLCEA română
115 DUMITRESCU ANDREEA 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI COLEGIUL NAŢIONAL "SFÂNTUL SAVA" BUCUREŞTI - română
116 GANEA C. IUSTIN ALEXANDRU 10 BISTRIŢA-NĂSĂUD COLEGIUL NAŢIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRIŢA RUS CONSTANTIN RUS CONSTANTIN, DAIANA BALAN română
117 GHERGHINA P. RAREȘ 10 OLT LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALŞ ANGHEL MARIAN VIOREL ANGHEL MARIAN VIOREL SI TĂNASIE MARCEL română
118 GÎRBĂCEA RĂZVAN 10 BRĂILA COLEGIUL NAŢIONAL "NICOLAE BĂLCESCU" BRĂILA STROE AURELIA română
119 HAU ALEXANDRU MIHAI 10 GALAŢI COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALAŢI CIUCHINĂ VASILE română
120 HULUBEI I. BIANCA - ELENA 10 IALOMIŢA COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA FRÂNCU PAUL română

© 2017 EVRIKA. Toate drepturile rezervate.